Vučić priredio večeru za goste samita u okviru Otvorenog Balkana

“Čast mi je što sam u našem lepom Beogradu večeras imao priliku da ugostim drage prijatelje kako Srbije, tako i Otvorenog Balkana!”, naveo je predsednik Vučić na Instagram nalogu buducnostsrbijeav.

Večeri su, kako se vidi na fotografijama koje je objavio Vučić, prisustvovali lideri Albanije, Severne Makedonije i Crne Gore, Edi Rama, Dimitar Kovačevski i Dritan Abazović, šef turske diplomatije Mevlut Čavušoglu, predsedavajući Saveta ministara BiH Zoran Tegeltija i članovi Vlade Srbije u tehničkom mandatu na čelu sa premijerkom Anom Brnabić.

Ranije dana, prvi međunarodni sajam vina “Vinska vizija Otvorenog Balkana” u okviru inicijative “Otvoreni Balkan” počeo je u Beogradu svečanim otvaranjem, kojem su prisustvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijeri Albanije i Severne Makedonije, Edi Rama i Dimitar Kovačevski. 

Preuzeto sa: http://www.rts.rs/page/stories/sr/rss/9/politika.html

Admin

Read Previous

Napravite sami osveživač za kuću, mirisaće božanstveno

Read Next

Škotska, surov “blekaut izazov” odneo još jedan dečji život