“Vrelina” prejaka za Dončića i Dalas, šampion napokon pobedio

Aktuelni šampioni, Milvoki baksi, prekinuli su niz od tri poraza i to na veoma dominantan način.

Baksi su meč prelomili u drugoj i trećoj četvrtini, u kojoj su stekli 20 i više poena prednosti, koje su do kraja susreta odbranili.

Milvoki su do pobede predvodili Adetokumbo sa 28, Konaton i Nvora sa po 16 poena.

U redovima Detroita dvocifreni su bili Grent sa 21 i Lajls sa 13 poena.

Nakon osam odigranih utakmica, Milvoki ima polovičan učinak, dok je Detroit samo jednom slavio.

Ekipa Majami hita nadigrala je u gostima tim Dalas meveriksa, u duelu nekadašnjih ljutih rivala.

“Vrelina” je odigrala veoma dobar meč, a pogotovo drugu četvrtinu, koju su dobili sa 46:32 i tako stekli osetniju razliku.

Tim Erika Spolstre igra fanstastičnu košarku na početku ove sezone, što govori i podatak o šest pobeda u sedam odigranih utakmica.

Košarkaši Majmija ponovo su veoma dobro raspodelili poene, pošto je Hiro ubacio 25, Batler 23, a Adebajo i Lauri po 22 poena.

Kod Dalasa istakli su se Dončić sa 33, Branson sa 25 i Hardavej sa 17 poena.

Dalas je ostvario treći poraz u sedam odigranih mečeva, dok Majami ima učinak od šest pobeda i samo jedan poraz.

Admin

Read Previous

Vesti – Odigrajte naš novembarski kviz i osvojite Laguna knjige! – Travel Magazine