Neverovatna sreća: Uložio 5 evra, dobio preko 105.000 (foto)

U ponedeljak uveče odigrane su dva neverovatna meča osmine finala Evropskog prvenstva u fudbalu, a jedan srećnik je zbog ispadanja šampiona i vicešampiona sveta bogatiji za preko 100.000 evra.

Najpre je Hrvatska do 85. minuta gubila od Španije sa 3:1, a onda su Mislav Oršić i Mario Pašalić uspeli da izbore produžetke. Nakon toga su u dodatnih 30 minuta „vatreni“ primili još dva pogotka.

U drugoj utakmici Francuska je vodila protiv Švajcarske pre nego što je Mario Gavranović pogotkom izborio produžetak, a onda su Švajcarci posle penala savladali svetske prvake.

Slični tekstovi

Niko na svetu nije mogao da predvidi da će se desiti ovakav scenario, osim jednog čoveka koji je na ovu hrabrost/ludost stavio pet evra.

Na uloženih pet evra dobio je 106.875 evra. U obe utakmice je pogodio tačan rezultat, a kvote na oba susreta su bile po 150!

Pratite Krstaricu i preko mobilne aplikacije za Android i iPhone.