Novak rešava set i meč u svoju korist posle jednok sata i 51 minuta igre.

Garin dobija servis i ostaje u meču.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 5:1

Novak je neumoljiv, lako osvaja servis i dolazi na korak od cilja.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 4:1

Novi servis Garina i nove tri vezane brejk prilike za Novaka. Koristi prvu i sada ima dva brejka prednosti.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 3:1

Novak je ponovo bio siguran na svoj servis.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 2:1

Garin iz drugog pokušaja osvaja svoj servis gem.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 2:0

Novak lako osvaja svoj servis i tako potvrđuje brejk.

Đoković – Garin 6:2, 6:4, 1:0

Novak ponovo pritiska servis protivnika i osvaja tri vezane brejk lopte na startu trećeg seta. Svojim prvim asom Garin spasava prvu. Đoković koristi drugu u dolazi do ranog brejka.

Đoković – Garin 6:2, 6:4

Đoković lako osvaja svoj servis i rešava drugi set u svoju korist.

Đoković osvja drugi set

Đoković – Garin 6:2, 5:4

U narednom gemu Đoković osvaja dve vezane brejk prilike. Koristi prvu i stiže do brejka prednosti.

Đoković – Garin 6:2, 4:4

Đoković osvaja svoj servis gem.

Đoković – Garin 6:2, 3:4

Nakon 40:15, Novak uspeva da stigne do izjednačenja. Ipak Garin dolazi do nove gem lopte. Usledilo je novo izjednačenje. Potom Đoković dolazi do brejk prilike. Protivnik se brani snažnim servisom.

Novak potom propušta još dve brejk prilike. Još jedno izjednačenje akon prednosti za Garina. Potom Čileanac vezuje još dva poena i posle 12 minuta rešava gem u svoju korist.

Đoković – Garin 6:2, 2:3

Novak pritiska servis Garina, 0:30. Protivnik uspeva da izjednači, 30:30. Ipak, Novak osvaja brejk priliku, ali i ona odlazi u nepovrat. Potom Čileanac vezuje dva poena i osvaja gem.

Kiša je stala, meč se nastavlja bez zatvaranja krova

Gledaoci sklapaju kišobrane. Teniseri su se vratili na teren. Meč se nastavlja.

Pauza zbog kiše

Usledila je pauza zbog slabe kiše.

Đoković – Garin 6:2, 2:2

Novak lako osvaja svoj servis.

Đoković – Garin 6:2, 1:2

Uzvratio je novak, sada on ima brejk priliku, propušta je. Potom Garin rešava gem u svoju korist.

Đoković – Garin 6:2, 1:1

Garin koristi lošiji prvi servis Novaka i osvaja svoju prvu brejk loptu na meču, 30:40. Posle duge razmene naš teniser stiže do izjendačenjea. Protivnik je neumoljiv i stiže do druge brejk prilike. Sjajan servis, za novo izjednačenje. Potom novak vezuje još dva poena i rešava gem u svoju korist.

Đoković – Garin 6:2, 0:1

Garin siguran na startu drugog seta.

Đoković – Garin 6:2

Đoković osvaja gem bez izgubljenog poena i stavlja tačku na prvi set. Set je trajao 24 minuta.

Set lopta Novaka Đokovića

Đoković – Garin 5:2

POrotivnik uz dosta problema uspeva da zadrži servis i tako ostane u setu. Novak ima priliku da servisom okonča prvi set.

Đoković – Garin 5:1

Novi gem sa nulom za našeg tenisera.

Đoković – Garin 4:1

Novak ponovo pritiska servis protivnika i osvaja dve vezane brejk prilike. Koristi drugu i sada ima dva brejka prednosti.

Đoković – Garin 3:1

Novak lako osvaja svoj servi. Za sada ga dobro služi prvi servis ubacio je šest od devet.

Đoković – Garin 2:1

Đoković – Garin 2:0

Novak nastavlja u istom stilu i svoj servis gem rešava bez izgubljenog poena.

Rani brejk za Novaka – 1:0

Đoković pravi brejk već u prvom gemu na meču i to bez izgubljenog poena.

Počeo je meč

Igrači izašli na teren

Đoković i Garin izašli su na Centralni teren, meč će početi za nekoliko minuta.

Čileanac je dobio na podbacivanju novčića i izabrao da prvi servira.

Fučovič ili Rubljov naredni rival

Pobednik će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz susreta Martona Fučoviča i Andreja Rubljova.

Đoković i Garin do sada igrali samo jednom

Đoković i Garin do sada su se sastali samo jednom, bilo je to na ATP kupu 2020, kada je srpski igrač rutinski trijumfovao – 6:3, 6:3.