Đoković je još jednom oduzeo protivniku servis, poveo je sa 4:1.

Rani brejk za Novaka

Nastavlja Novak sa odličnom igrom, pravi brejk i vodi sa 2:1 u trećem setu.

Đoković osvaja drugi set

Desetim forhend vinerom u meču, Đoković dolazi do poena kojim osvaja drugi set sa 6:4.

Srpski teniser vodi sa 2:0 u setovima i na korak je od plasmana u narednu fazu takmičenja.

Sandgren smanjio na 5:4

Odbranio se Amerikanac, ali će sada Đoković servirati za osvajanje drugog seta – 5:4.

Novak siguran, Sandgren servira za opstanak u setu

Đoković siguran na svoj servis, te Sandgren gubi sa 5:3 i mora da servira za opstanak u drugom setu.

Sandgren propustio tri brejk lopte

Sandgren je vodio sa 40:0, ali je Đoković uspeo da preokrene i osvoji gem. Vodi sa 2:0 u drugom setu.

EPA

Đoković – Sandgren 1:0 (6:2)

Nije imao previše problema Novak u prvom setu, koji je sigurnom i efikasnom igrom dobio sa 6:2.

Novi brejk Đokovića

Novak je lako došao do novog brejka, poveo sa 5:2, serviraće za prvi set.

Lep potez Sandgrena

Đoković je odlično odigrao, ali je Sandgren stigao nemoguće i uspeo da prebaci mrežu atraktivnim potezom.

Novak vodi sa 3:2.

Brejk na startu

Novak je brejkom otvorio meč. Dobro je započeo i nije pružio Sandgrenu nikakvu šansu.