Bez golova u prvom duelu Čukaričkog i Sumgaita

75′ – Čolić propušta veliku priliku

Aleksa Janković je odlično prošao po desnoj strani, asistirao za Čolića, koji šutira visoko preko gola Sumgaita.

Propala je najbolja prilika na meču za Čukarički.

65′ – Dobar napad Čuke, nema gola

Odličan kontranapad Čukaričkog, Čolić je povukao loptu i šutirao sa distance – Bajramov još jednom brani.

62′ – Prve izmene u timu Čukaričkog

Umesto Savića i Kovača u igru su ušli Kempbel i Čolić.

51′ – Najozbiljnija prilika za Sumgait

Sadikov je centrirao, Hagverdi uputio udarac ka golu Čukaričkog, ali je Petrović dobro intervenisao. Bila je to najozbiljnija prilika za Sumgait na meču.

47′ – Još jednom pokušava Čuka posle kornera

Pokušao je Tanasijević glavom posle centaršuta Docića, golman Bajramov još jednom dobro postavljen.

Poluvreme, Čukarički – Sumgait 0:0

Dobra predstava beogradskog tima u prvih 45 minuta, ali Brađni nisu uspeli da probiju bunker azerbejdžanskog tima.

Najbolju priliku propustio je Janković u sedmom minutu, dok su gosti jedini kakav-takav pokušaj imali u poslednjim trenucima prvog poluvremena – bez problema za golmana Petrovića.

25′ – Napadi Čukaričkog, nema golova

Brane se gosti sa deset igrača, ali Čukarički ne uspeva da stvori ozbiljniju priliku pred golom Sugaita. Pokušao je glavom Đorđe Jovanović, ali nije dobro zahvatio loptu.

7′ – Prva prilika za Čukarički

Aleksa Janković je kao brzi voz prošao po levoj strani napada domaće ekipe, izašao sam ispred golmana Sumgaita, ali je Bajramov odlično intervenisao.

Čukarički trećeplasirana ekipa Superlige

Ekipa Čukaričkog prošlu sezonu završila je na trećem mestu na tabeli Linglong Superlige i stekla pravo da se takmiči u Ligi konferencija.

Otkud Sumgait u Ligi konferencija

Sumgait je zauzeo treće mesto na tabeli azerbejdžanskog šampionata, iza Nefčija i Karabaga, čime je stekao pravo da se takmiči u premijernom izdanju Lige konferencija.

Klub iz istoimenog grada na obali Kaspijskog jezera imao je priliku da osvoji jedan trofej prošle sezone, ali je u finalu Kupa Azerbejdžana poražen od Kešle 2:1.

Švajcarci dele pravdu

Utakmica se igra na stadionu Čukaričkog na Banovom brdu, a sudijsku četvorku iz Švajcarske predvodi Urs Šnajder.

Sastavi timova

Čukarički: Petrović, Stevanović, Šapić, Tanasijević, Roganović, Mijailović, Docić, Kovač, Savić, Janković i Jovanović;

Sumgait: Bajramov, Ahmadov, Badalov, Hagverdi, Kodžanijazov, Nabijev, Abdulazade, Kašajev, Mustafajev, Sadikov i Gorbani.